Czy operatorowi publicznego transportu zbiorowego może zostać przyznane prawo wyłączne, o którym mowa w rozporządzeniu (WE) nr 1370/2007?

Jak wprost stanowi przepis art. 20 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym, operatorowi nie przyznaje się prawa wyłącznego, o którym mowa w rozporządzeniu (WE) nr 1370/2007. Stan prawny 13.10.2014 r.

Udostępnij

Komentarze (1)

  • anon

    Pozostaje tylko pytanie czy pierwszeństwo w stosowaniu winna mieć ustawa o ptz czy rozporządzenie (WE) nr 1370/2007.

    wrz 23, 2015

Skomentuj

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Kategorie

Typ treści:
Źródło:
Leksykon: