Czy przepisy ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym znajdują zastosowanie do regularnego przewozu osób w celach turystycznych?

Zgodnie z art. 2 ustawy z dnia16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym przepisów w/w ustawy nie stosuje się do regularnego przewozu osób realizowanego w:

  1. międzynarodowym transporcie drogowym;
  2. międzynarodowym transporcie morskim;
  3. międzynarodowej żegludze śródlądowej;
  4. celach turystycznych.

Udostępnij

Skomentuj

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.