Czy umowa o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego może dotyczyć również sieci komunikacyjnej?

Jak stanowi art. 24 ust. 1 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym, umowa o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego może dotyczyć:

  1. linii komunikacyjnej albo
  2. linii komunikacyjnych albo
  3. sieci komunikacyjnej.

Stan prawny: 29.12.2014 r.

Udostępnij

Skomentuj

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.